Adv Unify Vest W

Välj Variant

Adv Unify Vest W

Artnr. 1912162-390000

Minste antall: 1

ADV Unify Vest er en myk og behagelig vest laget av resirkulert polyester med god stretch. Vesten har to lommer for oppbevaring av lommebok, nøkler osv. Mykt og funksjonelt materiale laget av resirkulert polyester Ergonomisk, elastisk passform To lommer


Priser eks. mva.
Minste antall: 1 stk
Antall 1
Pris/stk 599,00

   Ønsker du pris med trykk men finner ikke trykkalternativer på produktet? Spør oss om pris med trykk ved å bruke kontaktskjemaet på høyre side.
   Alle priser eks. mva. og frakt
   Priser forutsetter normal leveringstid på ca. 3 uker etter godkjent korrektur. For kortere leveringstider gjelder andre priser
   NB! Din bestilling er ikke bindende før ordrebekreftelse er akseptert og korrektur er godkjent

Antall

Størrelser Antall
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL

Produktfarge

Navy


Total pris kr


Vis utregning

Prisspesifikasjon

Spør oss om dette produktet


Produkt: Adv Unify Vest W
stk.

   22 33 30 00
   nilz@nilz.no



Craft

Alle produkter puster og slipper ut overskuddsvarme gjennom plaggene.
Når det gjelder utvikling av produktene så bruker vi svenske idrettsutøverer til å utvikle CRAFT sine produkter, og vi har gode samarbeidspartnere også i Norske toppidrettsutøver.


Vis samtlige produkter fraCraft
Artikkelnummer 1912162-390000
Ledetid 3
Kvinner/Menn Female
Materialer Helfarget: 100 % Resirkulert Polyester. Melerte farger: 60 % Resirkulert Polyester, 40 % Polyester
Land China
Prisinformasjon Alla priser är NOK ekskl. mva.
Lagersaldo XS 62 st
Lagersaldo S 222 st
Lagersaldo M 378 st
Lagersaldo L 223 st
Lagersaldo XL 139 st
Lagersaldo XXL 34 st