Ball pen S45 hardcolour

Välj Variant

Ball pen S45 hardcolour

Artnr. 58LT87771-N0007

Minste antall: 1000

Moderne, hardfarget hvit S45 kulepenn med buet, farget klips. Den store trykkflaten gjør denne pennen til en flott reklameartikkel. Pennen har trykkmekanisme, X20-patron med blått blekk, er laget av ABS-plast og er produsert i Europa. Ved bestillinger over 5.000 stk. kan du velge din egen fargekombinasjon.


Priser eks. mva.
Minste antall: 1000 stk
Antall 1000 2500 10000
Pris/stk 5,58 5,40 5,22

   Ønsker du pris med trykk men finner ikke trykkalternativer på produktet? Spør oss om pris med trykk ved å bruke kontaktskjemaet på høyre side.
   Alle priser eks. mva. og frakt
   Priser forutsetter normal leveringstid på ca. 3 uker etter godkjent korrektur. For kortere leveringstider gjelder andre priser
   NB! Din bestilling er ikke bindende før ordrebekreftelse er akseptert og korrektur er godkjent

Antall


Produktfarge

Hvit

Trykk



Total pris kr


Vis utregning

Prisspesifikasjon

Spør oss om dette produktet


Produkt: Ball pen S45 hardcolour
stk.

   22 33 30 00
   nilz@nilz.no



Toppoint®

I dette svært brede sortimentet finner du blant annet penner, vesker, sportsflasker, giveaways og mye mer av høy kvalitet.
Våre produkter er nøye utvalgt og testet av våre produktspesialister. Et bredt utvalg av trykketeknikker er en av våre hovedkvaliteter og vi oppdaterer og utvider kontinuerlig maskinparken vår.


Vis samtlige produkter fra Toppoint®
Artikkelnummer 58LT87771-N0007
Materiale ABS
Lengde 138
Opprinnelsesland Italy
Prisinformasjon Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original.